VDABA SJW Schedulers Form Week 1

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  THANKSGIVING
B  All Gyms Closed
7:00 PM A          
    B            
  8:00 PM A            
    B            
  9:00 PM A            
    B            
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Champions Orange       28       34 SPABA Pamminger E
    B  U13 Boys  Westshore Sanghera       17       17 SPABA Petterson E
  7:00 PM A  U13 Boys  Westshore Darmadi       14       29 St. Pat's Thunder B
    B  U15 Boys  Stealth       20       43 Saaanich Spartans C
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Chapman       21       30 SPABA Sixers B
    B  U15 Boys  Champions Black       38       15 RO Chargers A
  9:00 PM A  U18 Boys  Champions Academy       19       50 Esquimalt Dockers  
    B  U18 Boys  Westshore Dawgs       41       24 RO Gators  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Willows Beach Hoops       41       21 Victoria Thunder D
    B  U13 Boys  Venom       12       41 Victoria Aces D
  7:00 PM A  U15 Boys  Thunderbirds       35       19 Champions Red C
    B  U15 Boys  Westshore Donaldson       17       52 SPABA Tudway-Cains D
  8:00 PM A  U15 Boys  BN Boomers       31       18 SPABA Knudsen D
    B  U15 Boys  South Cowichan Heat       53       39 Gordon Point Kodiaks B
  9:00 PM A  U15 Boys  Vic City Breakers       55       23 Westshore Black A
    B  U15 Boys  Westshore Harper       39       38 BN Ballers B
Thursday 6:00 PM A  U11Girls  Westshore Jessup        8       28 PCS Pacers  
    B  U13 Boys  SMUS Lakers       34       21 SPABA Hawks B
  7:00 PM A  U13 Boys Vic-City Stars       49       34 Weapons A
    B  U13 Girls SMS Demon Dudleys       20       24 St. Pat's Hammers D
  8:00 PM A  U13 Girls SPABA Green       20        8 SMUS Rockets C/D
    B  U15 Girls  VCPAA Raptors       25       33 SMUS Magic B
  9:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs       33       31 Warriors 9 A
    B  U15 Girls  Westshore O'Dell       34       19 SPABA Person B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       32       15 Rebelles A
    B  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       23       14 Wildcats A
  7:00 PM A  U13 Girls  Warriors 7       25       22 Westshore Spaven A
    B  U13 Girls  SPABA Gruber       32       10 PCS Pacers B
  8:00 PM A  U13 Girls  Carnarvon Cougars       14       33 SMUS Cavaliers B
    B  U15 Girls  Champions Black       17       29 Westshore Cornforth A
  9:00 PM A  U15 Girls  Gryphons       23       17 RO Vibe A
    B  U15 Girls  Champions Red        5       36 Warriors 8B B