VDABA SJW Schedulers Form Week 2

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SMUS Spurs       33       34  SPABA Pamminger  E
B  U13 Boys  Victoria Aces       41       29  Willows Beach Hoops  D
7:00 PM A  U13 Boys  Huckers & Chuckers       40       20  PCS Pacers  C
    B  U13 Boys  SMUS Lakers       21       39  Champions Black  B
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions White        18       42 SPAB Tudway-Cains  D
    B  U15 Boys  Stealth       16       33  Champions Orange  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks       39       17  Oaklands Raptors  B
    B  U15 Boys  SPABA Tomer       34       37  BN Boomers  D
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Sanghera       23       23  SPABA Scalzo  E
    B  U13 Boys  Westshore Lidstone        8       35  Champions White  C
  7:00 PM A  U13 Boys  Island Stars       42       26  BN Bulldogz  A
    B  U15 Boys  Thunderbirds       27       29  Westshore Synesael  C
  8:00 PM A  U15 Boys  BN Ballers       50       17  SPABA Sixers  B
    B  U15 Boys  RO Chargers       30       58  Westshore Black  A
  9:00 PM A  U18 Boys  RO Raiders       47       35  Champions Academy  
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers       38       38  Westshore Dawgs  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Boxers       43       18  St. Pat's Thunder  B
    B  U13 Boys  Victoria Thunder       38       19  BN Ballers  D
  7:00 PM A  U15 Boys  Westshore Donaldson       26       37  SPABA Knudsen  D
    B  U15 Boys  Champions Red   (Default)        0        2  Saanich Spartans  C
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Harper       41       37  Gryphons  B
    B  U15 Boys  South Cowichan Heat       53       35 WS Champman  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Vic-City Breakers       44       38  Mavericks  A
    B  U15 Boys  Champions Black       19       30  Tigers  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls SMUS Blue Devils       29       20  Carnarvon Cobras  
    B  U13 Boys  RO Hoopmasters       24       22 SPABA Dhaliwal/Loukes  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Vic-City Stars       46       14  Westshore Wenstob  A
    B  U13 Girls  St. Pat's Hammers       11       20  Westshore Lusk  D
  8:00 PM A  U13 Girls  Champions Academy        4       32  Warriors 6G  C/D
    B  U15 Girls  Westshore O'Dell       38        7  Champions Red  B
  9:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs       22       29  Champions Black  A
    B  U15 Girls  VCPAA Raptors       24       22  Westshore Bakker  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       29       23  Wildcats  A
    B  U13 Girls  Rebelles        8       28  Westshore Spaven  A
  7:00 PM A  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       19       16  Warriors 7  A
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers       34        0  Rebelles 6's  B
  8:00 PM A    GYM NOT AVAILABLE        
    B            
  9:00 PM A            
    B