VDABA SJW Schedulers Form Week 3

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Sanghera       16       30  SPABA Pamminger  E
B  U13 Boys  Willows Beach Hoops       54       29  SPABA Dhaliwal/Loukes  D
7:00 PM A  U13 Boys  SMUS Spurs       27       16  SPABA Petterson  E
    B  U13 Boys  Champions Black       52       12  Westshore Darmadi  B
  8:00 PM A  U15 Boys  Saanich Spartans       43       33  Champions Orange  C
    B  U15 Boys  Oaklands Raptors       29       51  Westhore Harper  B
  9:00 PM A  U15 Boys  SPABA Sixers       21       50  Gordon Point Kodiaks  B
    B  U15 Boys  RO Chargers        7       54  Tigers  A
Tuesday 6:00 PM A U13 Boys   Champions White       14       22  PCS Pacers  C
    B  U13 Boys  Champions Orange       39       23  SPABA Scalzo  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Huckers & Chuckers       30       21  Champions Red  C
    B  U15 Boys  Stealth       31       46  Thunderbirds  C
  8:00 PM A  U15 Boys  Gryphons       39       45  South Cowichan Heat  B
    B  U15 Boys  Westshore Donaldson       19       43  SPABA Tomer  D
  9:00 PM A  U18 Boys  RO Gators        31       42   Esquimalt Dockers  
    B  U18 Boys  RO Raiders        29       35   Westshore Dawgs  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Victoria Aces       44       31  Victoria Thunder  D
    B  U13 Boys  SMUS Lakers       34       42  Westshore Boxers  B
  7:00 PM A  U15 Boys  SPABA Tudway-Cains       40       42   BN Boomers  D
    B  U15 Boys  Champions Red       35       24   Westshore Synesael  C
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Chapman       19       44   BN Ballers  B
    B  U15 Boys  Champions White       31       47   SPABA Knudsen  D
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Black       14       72   Mavericks  A
    B  U15 Boys  Champions Black       24       61  Vic-City Breakers  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  Rebelles 1        18       28  Royal Oak Spirit  
    B  U13 Boys  Venom        15       37  RO Hoopmasters  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Westshore Lidstone        2       39  BN Breakers  C
    B  U13 Girls  St. Pat's Hammers        3       38  SMUS Rockets  D
  8:00 PM A  U13 Girls  Wonder Girls       37       12  Westshore Lusk C/D
    B  U15 Girls  VCPAA Raptors        4       33  Warriors 8B  B
  9:00 PM A  U15 Girls  RO Vibe       19       35  Warriors 9  A
    B  U15 Girls  Westshore O'Dell       49        5  SMUS Magic  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Wildcats       17       11  Warriors 7  A 
    B  U13 Girls  Rebelles        9       30  St. Pat's Cyclones  A
  7:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       27       26  Westshore Spaven  A
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers       26       25  SPABA Gruber  B
  8:00 PM A  U13 Girls  PCS Pacers       21       20  Spartans  B
    B  U15 Girls  Champions Black       33       13  Gryphons  A
  9:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs       22       42  Westshore Cornforth  A
    B  U15 Girls  SPABA Person       32       21  Westshore Bakker  B