VDABA SJW Schedulers Form Week 4

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys SMUS Spurs       32       21 SPABA Scalzo E
B  U13 Boys SPABA Dhaliwal/Loukes       12       29 Champions Orange D
7:00 PM A  U13 Boys SPABA Hawks       29       35 Westshore Wenstob B
    B  U13 Boys Weapons       27       38 BN Storm A
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions White       32       36 Westshore Donaldson E
    B  U15 Boys  Champions Orange       40       17 Thunderbirds C
  9:00 PM A  U15 Boys  Gryphons       39       41 Gordon Point Kodiaks B
    B  U15 Boys  Westshore Black       38       49 Champions Black A
Tuesday 6:00 PM A    Halloween        
    B    All Gyms Closed        
  7:00 PM A            
    B            
  8:00 PM A            
    B            
  9:00 PM A            
    B            
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys BN Breakers       49       30 BN Bulldogz
    B  U13 Boys Westshore Boxers       44       25 Champions Black B
  7:00 PM A  U15 Boys  Westshore Synesael       25       27 BN Boomers D
    B  U15 Boys  BN Ballers       43       43 South Cowichan Heat B
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Tomer       30       11 SPABA Tudway-Cains D
    B  U15 Boys  Saanich Spartans       50       28 Oaklands Raptors C
  9:00 PM A  U15 Boys  Tigers       44       33 Westshore Harper A
    B  U15 Boys  Mavericks       18       41 Vic-City Breakers A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  Rebelles 2       28       11  Westshore Cameron  
    B  U13 Boys Champions White       19       24 Venom D
  7:00 PM A  U13 Boys Huckers and Chuckers       34       15 Westshore Darmadi C
    B  U13 Girls Wildcats       17       30 Westshore Spaven A
  8:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs       42       23 RO Vibe A
    B  U15 Girls  Warriors 9       35        6 Gryphons A
  9:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth       44       14 Warriors 8B A
    B  U15 Girls  Champions Black       36       20 Westshore O'Dell A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Oaklands Olympians       20       17 Carnarvon Cougars C
    B  U13 Girls  SPABA Gruber       22       19 Warriors 6G B
  7:00 PM A  U13 Girls  Wonder Girls       24       10 Spartans B
    B  U13 Girls  Warriors 6B       32       19 PCS Pacers B
  8:00 PM A  U13 Girls  Warriors 7       37       18 SMUS Cavaliers A
    B  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       14       21 Hurricanes A
  9:00 PM A  U15 Girls Champions Red       20       26 VCPAA Raptors B
    B  U15 Girls Westshore Bakker       20       29 SMUS Magic B