VDABA SJW Schedulers Form Week 5

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Peterson        38       16 Westshore Lidstone E
B  U13 Boys  SPABA Scalzo        30       33 PCS Pacers E
7:00 PM A  U13 Boys  SPABA Dhaliwal/Loukes       23       31 SPABA Pamminger D
    B  U13 Boys  Weapons       34       39 BN Breakers A
  8:00 PM A  U15 Boys  Stealth       19       32  BN Boomers D
    B  U15 Boys  Champions Orange       28       32  Westshore Chapman C
  9:00 PM A  U15 Boys  Champions Red       35       25  SPABA Tomer D
    B  U15 Boys  Westshore Harper       71       36  Champions Black A
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Sanghera       17       41 SMUS Spurs E
    B  U13 Boys  Venom       30       49 Champions Orange D
  7:00 PM A  U13 Boys  Champions Red       11       32 Westshore Wenstob B
    B  U15 Boys  Oaklands Raptors       62       38 SPABA Sixers C
  8:00 PM A  U15 Boys  RO Chargers       29       18 Champions White E
    B  U15 Boys  Gryphons       43       40 BN Ballers B
  9:00 PM A  U18 Boys  Champions Academy       30       49 RO Gators  
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers       44      27 RO Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Victoria Thunder       46       30 St. Pat's Thunder C
    B  U13 Boys  Westshore Boxers       38       30 Victoria Aces B
  7:00 PM A  U15 Boys  Westshore Donaldson       27       36 SPABA Knudsen E
    B  U15 Boys  Westshore Synesael       15       30 SPABA Tudway-Cains D
  8:00 PM A  U15 Boys  Saanich Spartans        2        0 Thunderbirds (Default) C
    B  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks       33       46 South Cowichan Heat B
  9:00 PM A  U15 Boys  Tigers       38       50 Mavericks A
    B  U15 Boys  Vic-City Breakers       59       22 Westshore Black A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  Westshore Jessup       16       12 Carnarvon Rockets  
    B  U13 Boys RO Hoopmasters       38       20 Champions White D
  7:00 PM A  U13 Boys BN Storm       46       12 BN Bulldogz A
    B  U15 Girls  Warriors 9       46       28 Westshore O'Dell A
  8:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth       50       15 RO Vibe A
    B  U15 Girls  Champions Black       45       34 Warriors 8  A
  9:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs       45       23 Gryphons  A
    B  U13 Girls  Westshore Spaven        2        0  SP Cyclones (Default)  A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Oaklands Olympians       11       26 SMUS Rockets C
    B  U13 Girls  Warriors 6G       16       20  PCS Pacers   B
  7:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B       15       13 Spartans  B
    B  U13 Girls  Wonder Girls       21       40 SPABA Gruber  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       20       17 Warriors 7  A
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers       28       32 Wildcats  A
  9:00 PM A  U15 Girls  SPABA Person       38       32  VCPAA Raptors  B
    B  U15 Girls  Westshore Bakker       32       31  Champions Red  B