VDABA SJW Schedulers Form Week 6

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  Remembrance Day 
B  All Gyms Closed
7:00 PM A          
    B            
  8:00 PM A            
    B            
  9:00 PM A            
    B            
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  SMUS Spurs       29       12 Westshore Lidstone  E
    B  U13 Boys  Champions White       12       26 SPABA Dhaliwal/Loukes  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Victoria Aces       38       38 Champions Black B
    B  U15 Boys SPABA Tomer       38       38 Westshore Synesael D
  8:00 PM A  U15 Boys Gryphons       52       52 South Cowichan Heat B
    B  U15 Boys SPABA Sixers       26       41 Westshore Chapman C
  9:00 PM A  U18 Boys  Westshore Dawgs       36       32 Champions Academy  
    B  U18 Boys  RO Gators       44       37 RO Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  BN Ballers       25       34 Huckers and Chuckers C
    B  U13 Boys  BN Bulldogz       41       51 Weapons A
  7:00 PM A  U15 Boys  Champions White       26       24 SPABA Kundsen E
    B  U15 Boys  Westshore Donaldson       29       39 RO Chargers E
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Tudway-Cains       27       35 Stealth D
    B  U15 Boys  BN Boomers       40       32 Champions Red D
  9:00 PM A  U15 Boys  Oaklands Raptors       37       50 Champions Orange C
    B  U15 Boys  Tigers       54       32 Champions Black A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  Royal Oak Spirit       34       10 Carnaron Storm  
    B  U13 Boys  SPABA Petterson       25       20 SPABA Scalzo E
  7:00 PM A  U13 Boys  Victoria Thunder       34       20 Westshore Darmadi C
    B  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       23       15 Wildcats A
  8:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs       43       23 Westshore O'Dell A
    B  U15 Girls  Westshore Cornforth       48       16 Gryphons A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9s       43       32 Warriors 8B A
    B  U15 Girls  Champions Black       32        9 RO Vibe A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Oaklands Olympians       20       12 Rebelles 6's C
    B  U13 Girls  PCS Pacers       22       27 Wonder Girls  B
  7:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B       17       26 SPABA Gruber  B
    B  U13 Girls  Warriors 6G       25       12 Spartans  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       32       17 SMUS Cavaliers  A
    B  U13 Girls  Westshore Spaven       23       28 Warriors 7s  A
  9:00 PM A  U15 Girls  SPABA Person       37       20 VCPAA Raptors B
    B  U15 Girls  Warriors Mix       25       19 Champions Red EX