VDABA SJW Schedulers Form Week 7

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Lidstone        6       38  SPABA Scalzo  E
B  U13 Boys  SPABA Dhaliwal/Loukes       24       39  PCS Pacers  D
7:00 PM A  U13 Boys  Willows Beach Hoops       46       21  Champions Red  C
    B  U13 Boys  Island Stars       30       35  BN Storm  A
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Donaldson       28       44  Champions White  E
    B  U15 Boys  Champions Black       36       48  South Cowichan Heat  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Champions Red       22       39  Stealth  D
    B  U15 Boys  Champions Orange       24       17  SPABA Sixers  C
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Sanghera       18       18  SPABA Petterson
    B  U13 Boys  RO Hoopmasters       23       17  St. Pat's Thunder  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Westshore Darmadi       21       19  Champions Orange  D
    B  U15 Boys  Westshore Chapman       34       50  Saanich Spartans  C
  8:00 PM A  U15 Boys  Oaklands Raptors       37       45  Thunderbirds  C
    B  U15 Boys  Westshore Black       25       47  Gryphons  B
  9:00 PM A  U18 Boys  Champions Academy       24       44  Esquimalt Dockers  
    B  U18 Boys  Westshore Dawgs       41       17  Royal Oak Gators  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Victoria Aces       41       30  Westshore Wenstob  B
    B  U13 Boys  Westshore Boxers       36       37  BN Breakers  A
  7:00 PM A  U15 Boys  Royal Oak Chargers       32       39  SPABA Knudsen  E
    B  U15 Boys  Westshore Synesael       32       35  BN Boomers  D
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Tomer       43       33  SP. Tudway-Cains  D
    B  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks       35       44  BN Ballers  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Vic-City Breakers       64       57  Mavericks  A
    B  U15 Boys  Tigers       35       38  Westshore Harper  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  SMUS Blue Devils       21       24  Bobcats  
    B  U13 Boys  Champions White       15       39  SMUS Spurs  E
  7:00 PM A  U13 Boys  SMUS Lakers       38       36  Huckers + Chuckers  B
    B  U13 Girls  Westshore Spaven       24       30 St. Pat's Cyclones  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth       33       36  Warriors 9  A
    B  U15 Girls  Westshore O'Dell       24       20  Warriors 8B  B
  9:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs       33       22  Champions Black  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Vibe       20       21  Gryphons  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  SMUS Cavaliers       28       18  Spartans  B
    B  U13 Girls  PCS Pacers       11       36  Rebelles  B
  7:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6G       11       15  SPABA Green  B
    B  U13 Girls  Wonder Girls       16       17  Warriors 6B  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       34        9  SPABA Gruber  A
    B  U13 Girls  Warriors 7       14        6  Wildcats  A
  9:00 PM A  U15 Girls  SPABA Person       43       37  Champions Red  C
    B  U15 Girls  VCPAA Raptors       34       20  Westshore Bakker  C