VDABA SJW Schedulers Form Week 8

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Scalzo       12       36  SMUS Spurs  E
B  U13 Boys  PCS Pacers       26       27  Westshore Darmadi  D
7:00 PM A  U13 Boys  BN Bulldogz       48       24  Westshore Wenstob  B
    B  U13 Boys  Weapons       39       42  BN Storm  A
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions White       46       25  RO Chargers  E
    B  U15 Boys  Westshore Synesael       33       39  Champions Red  D
  9:00 PM A  U15 Boys  Saanich Spartans       37       37  Champions Orange  C
    B  U15 Boys  Westshore Chapman       41       49  Oaklands Raptors  C
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Petterson       38       18  Champions White  E
    B  U13 Boys  Westshore Sanghera       24       22  Westshore Lidstone  E
  7:00 PM A  U13 Boys  SPABA Hawks       40       30  Willows Beach Hoops  C
    B  U15 Boys  SPABA Tomer       24       37  Stealth  E
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Sixers       25       33  Thunderbirds  C
    B  U15 Boys  Gryphons       47       30  Champions Black  B
  9:00 PM A  U18 Boys  RO Raiders       46       25  Champions Academy  
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers       53       29  Westshore Dawgs  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Boxers       52       47  Island Stars  A
    B  U13 Boys  Victoria Thunder       34       34  BN Ballers  C
  7:00 PM A  U15 Boys  SPABA Knudsen       31       33 Westshore Donaldson  E
    B  U15 Boys  BN Boomers       38       37  SP. Tudway-Cains  D
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Black       32       61  BN Ballers  B
    B  U15 Boys  South Cowichan Heat       34       44  Gordon Point Kodiaks  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Tigers       36       50  Vic-City Breakers  A
    B  U15 Boys  Mavericks       61       49  Westshore Harper  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  SMUS Grizzlies       29            24  Carley's Angels  
    B  U13 Boys  RO Hoopmasters       36       28  SP. Dhaliwal/Loukes  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Huckers + Chuckers       29       54  Victoria Aces  B
    B  U13 Girls  Westshore Spaven       26       24  SPABA Gruber  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth       41       41  VCPAA Mustangs  A
    B  U15 Girls  Warriors 8       38       21  Royal Oak Vibe  B
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9       29       28  Champions Black  A
    B  U15 Girls  Westshore O'Dell       32       23  Gryphons  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Westshore Lusk       24       20  SMS Demon Dudleys  D
    B  U13 Girls  SMUS Rockets        8       12  Oaklands Olympians  C
  7:00 PM A  U13 Girls  Carnarvon Cougars       33        8  Rebelles 6's  C
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers       29        9  Warriors 6B  B
  8:00 PM A  U13 Girls  PCS Pacers       17       38  SPABA Green  A
    B  U13 Girls  Warriors 6G        9       20  Wonder Girls  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Westshore Bakker       39       30  SPABA Person  C
    B  U15 Girls  VCPAA Raptors       21       36  SMUS Magic  C