VDABA SJW Schedulers Form Week 9

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Lidstone       10       30  Champions White  E
B  U13 Boys  Venom       30       30  PCS Pacers  D
7:00 PM A  U13 Boys  SMUS Lakers       31       31  Victoria Aces  B
    B  U13 Boys  BN Breakers       54       39  Weapons  A
  8:00 PM A  U15 Boys  BN Boomers       27       38  SPABA Tomer  D
    B  U15 Boys  Oaklands Raptors       30       38  Champions Orange  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Thunderbirds       32       37  Westshore Chapman  C
    B  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks       50       25  Champions Black  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Sanghera       14       23  SMUS Spurs  E
    B  U13 Boys  SPABA Petterson        2        0  SPABA Scalzo  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Champions Red       12       33  SPABA Hawks  C
    B  U15 Boys  SPABA Sixers       29       55  Saanich Spartans  C
  8:00 PM A  U15 Boys  South Cowichan Heat       49       32  Westshore Black  B
    B  U15 Boys  Gryphons       39       47  BN Ballers  B
  9:00 PM A  U18 Boys  RO Gators       32       55  Esquimalt Dockers  
    B  U18 Boys  RO Raiders       36       38  Westshore Dawgs  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  BN Storm       50       28  Westshore Boxers  A
    B  U13 Boys  Willows Beach Hoops       34       30  Victoria Thunder  C
  7:00 PM A  U15 Boys  Westshore Donaldson       37       23  Royal Oak Chargers  E
    B  U15 Boys  Champions White       34       29  SPABA Knudsen  E
  8:00 PM A  U15 Boys  SP Tudway-Cains       33       32  Champions Red  D
    B  U15 Boys  Stealth       53       30  Westshore Synesael  D
  9:00 PM A  U15 Boys  Mavericks       47       23  Tigers  A
    B  U15 Boys  Vic-City Breakers       62       45  Westshore Harper  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  SMS Scarlet Pandas       18       21  St. Pat's Ravens  
    B  U13 Boys  Champions Red        4       32  BN Ballers  C
  7:00 PM A  U13 Boys  BN Bulldogz       40       27  Huckers + Chuckers  B
    B  U13 Girls  Wildcats       15       32  St. Pat's Cyclones  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth       35       19  Champions Black  A
    B  U15 Girls  Gryphons       18       28  Warriors 8  B
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9       38       50  VCPAA Mustangs  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Vibe       23       37  Westshore O'Dell  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Wonder Girls       19       32  SMUS Cavaliers  B
    B  U13 Girls  Warriors 6G         6       14  Rebelles  B
  7:00 PM A  U13 Girls  Spartans       20       28  PCS Pacers  B
    B  U13 Girls  SPABA Green       11       20  Warriors 6B  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       31       18  Westshore Spaven  A
    B  U13 Girls  Warriors 7       37       11  SPABA Gruber  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Champions Red (Default)        0        2  VCPAA Raptors  C
    B  U15 Girls  Westshore Bakker       20       26  SMUS Magic  C