VDABA SJW Schedulers Form Week 10 (Jan 8 -12)

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Champions White       26       17  SPABA Scalzo  F
B  U13 Boys  Weapons       28       39  Bay Nation Storm  A
7:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Ballers       27       27  Huckers & Chuckers  C
    B  U13 Boys  SPABA Pamminger       25       37  PCS Pacers  E
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Donaldson       36       31  Royal Oak Chargers  F
    B  U15 Boys  SPABA Knudsen       27       32  Champions White  F
  9:00 PM A  U15 Boys  SPABA Sixers       21       48  Westshore Black  D
    B  U15 Boys  Westshore Chapman       33       33  Oaklands Raptors  C
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  SMUS Spurs       24       19  SPABA Petterson  F
    B  U13 Boys  Westshore Sanghera       22       18  Westshore Lidstone  F
  7:00 PM A  U13 Boys  SMUS Lakers       31       41  Bay Nation Bulldogz  B
    B  U15 Boys   SPABA Tudway-Cains       38       49  Westshore Synesael  E
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Orange       34       36  Saanich Spartans  C
    B  U15 Boys  Bay Nation Ballers       45       57  South Cowichan Heat  B
  9:00 PM A  U18 Boys  Champions Academy       35       39  Royal Oak Gators  
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers       57       24  Royal Oak Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Victoria Aces       27       28  Champions Black  B
    B  U13 Boys  Westshore Boxers       40       57  Bay Nation Breakers  A
  7:00 PM A  U15 Boys  Champions Red        37       43  Bay Nation Boomers  E
    B  U15 Boys  Thunderbirds       51       43  Champions Black  D
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Tomer       31       24  Stealth  E
    B  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks       40       36  Gryphons  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Mavericks       40       65  Vic-City Breakers  A
    B  U15 Boys  Westshore Harper       34       34  Tigers  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  JAMBOREE        
    B  U13 Boys  Venom       19       19 SPABA Dhaliwal Loukes  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Victoria Thunder       34       17  Westshore Wenstob  C
    B  U13 Girls  Hurricanes       16       23  Cyclones  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth       41       30  Warriors 9  A
    B  U15 Girls  Warriors 8B       29       27  Westshore O'Dell  B
  9:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs       44       35  Champions Black  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Vibe       32       29  Gryphons  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B       19       22  PCS Pacers  C
    B  U13 Girls  Warriors 6G       12       31  Spartans  C
  7:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber       20        9  SPABA Green  B
    B  U13 Girls  Wonder Girls        9       23  Rebelles  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Warriors 7       18       29  Westshore Spaven  A
    B  U13 Girls  Wildcats       34       13  SMUS Cavaliers  A
  9:00 PM A  U15 Girls  SPABA Person       41       32        SMUS Magic  C
    B  U15 Girls  Champions Red       46       25  Westshore Baker  C