VDABA SJW Schedulers Form Week 11 (Jan 15 - 19)

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Dhaliwal/Loukes       25       32  PCS Pacers   E
B  U13 Boys  Bay Nation Storm       42       24  Vic-City Stars  A
7:00 PM A  U13 Boys  Huckers & Chuckers       36       31  Willows Beach Hoops  C
    B  U13 Boys  Island Stars       31       30  Westshore Boxers  A
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions White       30       29  Royal Oak Chargers  F
    B  U15 Boys  Champions Red       21       50  SPABA Tomer  E
  9:00 PM A  U15 Boys  Champions Black       45       41  Westshore Black  D
    B  U15 Boys  Westshore Chapman       42       42  Champions Orange  C
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Petterson       17       13  Champions White  F
    B  U13 Boys  Weapons       47       45  Bay Nation Breakers   A
  7:00 PM A  U13 Boys  Venom       35       24  SPABA Pamminger  E
    B  U15 Boys  SPABA Sixers       32       45  Thunderbirds  E
  8:00 PM A  U15 Boys  Saanich Spartans       48       22  Oaklands Raptors  C
    B  U15 Boys  Bay Nation Ballers       57       49  Gryphons  B
  9:00 PM A  U18 Boys  Westshore Dawgs       43       29  Champions Academy  
    B  U18 Boys  Royal Oak Gators       36       36  Royal Oak Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Bay Nations Ballers       13       35  Westshore Wenstob  C
    B  U13 Boys  Victoria Aces       43       34  Bay Nation Bulldogz  B
  7:00 PM A  U15 Boys  Westshore Donaldson       38       31  SPABA Knudsen  F
    B  U15 Boys  SPABA Tudway-Cains       35       48  Bay Nation Boomers  E
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Synesael       40       39  Stealth  E
    B  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks       35       34  South Cowichan Heat  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Harper       25       48  Mavericks  A
    B  U15 Boys  Vic-City Breakers       59        9  Tigers  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  Westshore Jessup       30       12  Carnarvon Penguins  
    B  U13 Boys  SPABA Hawks       30       39  Victoria Thunder  C
  7:00 PM A  U13 Boys  SMUS Spurs       37       18  Westshore Lidstone  F
    B  U13 Girls  Westshore Spaven       30       29  Wildcats  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9       22       28  Champions Black  A
    B  U15 Girls  Warriors 8B       29       13  Royal Oak Vibe  B
  9:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth       40       38  VCPAA Mustangs  A
    B  U15 Girls  Westshore O'Dell       42       28  Gryphons  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B      18       21  Spartans  C
    B  U13 Girls  Warriors 6G       24       11  PCS Pacers  C
  7:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber       18       17  Rebelles  B
    B  U13 Girls  Wonder Girls       35       27  SPABA Green  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       23       27  Warriors 7s  A
    B  U13 Girls  Cyclones       19       36  SMUS Cavaliers  A
  9:00 PM A  U15 Girls  SPABA Person       2        0  VCPAA Raptors DEF  C
    B  U15 Girls  Champions Red DEFAULT       0        2  SMUS Magic  C

p