VDABA SJW Schedulers Form Week 12 (Jan 22 - 26)

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Dhaliwal/Loukes  SPABA Pamminger  E
B  U13 Boys  SPABA Scalzo  SMUS Spurs  F
7:00 PM A  U13 Boys  Willows Beach Hoops      Victoria Thunder  C
    B  U13 Boys  Vic-City Stars      Westshore Boxers  A
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Knudsen      Royal Oak Chargers  F
    B  U15 Boys  Westshore Donaldson      Champions White  F
  9:00 PM A  U15 Boys  SPABA Sixers      Champions Black  D
    B  U15 Boys  Champions Orange      Oaklands Raptors  C
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Champions White      Westshore Sanghera  F
    B  U13 Boys  SPABA Petterson      Westshore Lidstone  F
  7:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Ballers      SPABA Hawks  C
    B  U15 Boys  Westshore Chapman      Saanich Spartans   C
  8:00 PM A  U15 Boys  Bay Nation Boomers      SPABA Tomer  E
    B  U15 Boys  Gryphons      South Cowichan Heat  B
  9:00 PM A  U18 Boys  Champions Academy      Esquimalt Dockers  
    B  U18 Boys  Westshore Dawgs      Royal Oak Gators  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  PCS Pacers      Venom  E
    B  U13 Boys  Weapons      Island Stars  A
  7:00 PM A  U15 Boys  SPABA Tudway-Cains      Stealth  E
    B  U15 Boys  Champions Red      Westshore Synesael  E
  8:00 PM A  U15 Boys  Thunderbirds      Westshore Black  D
    B  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks      Bay Nation Ballers  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Harper      Vic-City Breakers  A
    B  U15 Boys  Mavericks      Tigers  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  Royal Oak Spirit      Carnarvon Storm  
    B  U13 Boys  Westshore Wenstob      Huckers & Chuckers  C
  7:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Bulldogz      Champions Black  B
    B  U13 Girls  Hurricanes      SMUS Cavaliers  A
  8:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Mustangs      Warriors 9  A
    B  U15 Girls  Gryphons      Warriors 8B  B
  9:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth      Champions Black  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Vibe      Westshore O'Dell  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B      Warriors 6G  C
    B  U13 Girls  Spartans      PCS Pacers  C
  7:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber      Wonder Girls  B
    B  U13 Girls  Rebelles      SPABA Green  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Cyclones      Westshore Spaven  A
    B  U13 Girls  Warriors 7      Wildcats  A
  9:00 PM A  U15 Girls  SPABA Person      Champions Red  C
    B  U15 Girls  VCPAA Raptors      Westshore Bakker  C