VDABA SJW Schedulers Form Week 13 (Jan 29 - Feb 2)

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Lidstone  Champions White  F
B  U13 Boys  Westshore Boxers  Bay Nation Storm  A
7:00 PM A  U13 Boys  Victoria Aces      Champions Black  B
    B  U13 Boys  Willows Beach Hoops      Bay Nation Ballers  C
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Donaldson      Royal Oak Chargers  F
    B  U15 Boys  SPABA Knuden      Champions White  F
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Chapman      Oaklands Raptors  C
    B  U15 Boys  Champions Orange      Saanich Spartans  C
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Sanghera      SMUS Spurs  F
    B  U13 Boys  SPABA Petterson      SPABA Scalzo  F
  7:00 PM A  U13 Boys  SMUS Lakers      Bay Nation Bulldogz  B
    B  U15 Boys  SPABA Sixers      Westshore Black  D
  8:00 PM A  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks      Gryphons  B
    B  U15 Boys  South Cowichan Heat      Bay Nation Ballers  B
  9:00 PM A  U18 Boys  Royal Oak Raiders      Champions Academy  
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers      Westshore Dawgs  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Victoria Thunder      Huckers & Chuckers  C
    B  U13 Boys  Weapons      Vic-City Stars  A
  7:00 PM A  U15 Boys  SPABA Tudway-Cains      Champions Red  E
    B  U15 Boys  Stealth      Bay Nation Boomers  E
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Tomer      Westshore Synesael  E
    B  U15 Boys  Thunderbirds      Champions Black  D
  9:00 PM A  U15 Boys  Mavericks      Vic-City Breakers  A
    B  U15 Boys  Westshore Harper      Tigers  A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  Jamboree        
    B  U13 Boys  Westshore Wenstob      SPABA Hawks  C
  7:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Breakers      Island Stars  A
    B  U13 Girls  Warriors 7      Cyclones  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth      Warriors 9  A
    B  U15 Girls  Warriors 8B      Westshore O'Dell  B
  9:00 PM A

U15 Girls

 VCPAA Mustangs      Champions Black  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Vibe      Gryphons  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B      PCS Pacers  C
    B  U13 Girls  Warriors 6G      Spartans  C
  7:00 PM A  U13 Girls  SPABA Green      SPABA Gruber  BN
    B  U13 Girls  Wonder Girls      Rebelles  BN
  8:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes      Wildcats  A
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers      Westshore Spaven  A
  9:00 PM A  U15 Girls  VCPAA Raptors      SMUS Magic  C
    B  U15 Girls  SPABA Person      Westshore Bakker  C