VDABA SJW Schedulers Form Week 14 (Feb 5 - 9)

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Pamminger  PCS Pacers  E
B  U13 Boys  SMUS Spurs  Champions White  F
7:00 PM A  U13 Boys  Huckers & Chuckers      SPABA Hawks  C
    B  U13 Boys  Westshore Lidstone      SPABA Scalzo  F
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions White      Royal Oak Chargers  F
    B  U15 Boys  SPABA Tomer      SP Tudway-Cains  E
  9:00 PM A  U15 Boys  Stealth      Champions Red  E
    B  U15 Boys  Westshore Chapman      Champions White  C
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Breakers      Vic-City Stars  A
    B  U13 Boys  Royal Oak Hoopmasters      Westshore Darmadi  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Westshore Wenstob      Willows Beach Hoops  C
    B  U15 Boys  SPABA Sixers      Thunderbirds  D 
  8:00 PM A  U15 Boys  Saanich Spartans      Oaklands Raptors  C
    B  U15 Boys  Bay Nation Ballers      Gryphons  B
  9:00 PM A  U18 Boys  TBD - Exhibition      TBD  
    B  U18 Boys  Fourth Place      Fifth Place  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Victoria Thunder      Bay Nations Ballers  C 
    B  U13 Boys  Victoria Aces      Bay Nations Bulldogz  B
  7:00 PM A  U15 Boys  Westshore Donaldson      SPABA Knudsen  F
    B  U15 Boys  Bay Nation Boomers      Westshore Synesael  E
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Black      Westshore Black  D
    B  U15 Boys  Gordon Point Kodiaks      South Cowichan Heat  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Harper      Mavericks  A
    B  U15 Boys  Vic-City Breakers      Tigers A
Thursday 6:00 PM A  U11 Girls  St. Pat's Ravens      Bobcats  
    B  U13 Boys  Venom     SP. Dhaliwal/Loukes  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Champions Orange      St. Pat's Thunder  D
    B  U13 Girls  Hurricanes      Westshore Spaven  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9      Champiions Black  A
    B  U15 Girls  Gryphons      Westshore O'Dell  B
  9:00 PM A  U15 Girls  Westshore Cornforth      VCPAA Mustangs  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Vibe      Warriors 6B  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B      Spartans  C
    B  U13 Girls  Warriors 6G      PCS Pacers   C
  7:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber      Rebelles  B
    B  U13 Girls  Wonder Girls      SPABA Green  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Cyclones      Wildcats  A
    B  U13 Girls  Warriors 7      SMUS Cavaliers  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Champions Red      VCPAA Raptors  C
    B  U15 Girls  SMUS Magic      Westshore Bakker  C