VDABA SJW Schedulers Form Week 1 - Oct 10-14

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  *All Gyms Closed for
B       Thanksgiving*
7:00 PM A          
    B            
  8:00 PM A            
    B            
  9:00 PM A            
    B            
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  St. Pat's Thunder       17       35  Westshore Calara  D
    B  U13 Boys  Champions Green       20       36  Oaklands Raptors  C
  7:00 PM A  U13 Boys  South Cowichan Heat       34       41  St. Pat's Hammers  A
    B  U15 Boys   Royal Oak Chargers       14       26  SPABA Knudsen  C
  8:00 PM A  U15 Boys  GNS Gryphons       36        6  SPABA Whalley  C 
    B  U15 Boys  Champions Red       30       34  Bay Nation Ballers  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Champions Green       17       68  Senior Weapons  B
    B  U18 Boys  Champions Academy       16       27  Esquimalt Dockers  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Champions White       41       22  Westshore Synesael  D
    B  U13 Boys  Stealth        2        0  PCS Mustangs (DEF)  C
  7:00 PM A  U13 Boys  Prisoners of Gravity       10       25  SMUS Lakers  C
    B  U13 Boys  Bay Nation Eagles       20       38  Champions Black  B
  8:00 PM A  U13 Boys  Junior Weapons       34       16  Vic City Stars  B
    B  U13 Boys  Bay Nation Breakers       42       40  Westshore Thomas  A
  9:00 PM A  U15 Boys  PCS Mavericks       48       54  Westshore Sturgeon  B
    B  U15 Boys  PCS Pacers       30       32  Royal Oak Gators  B
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 7       33       14  St. Pat's Cyclones  A
    B  U13 Girls  SMS Demon Dudleys       21       21  SMUS Cavaliers  B
  7:00 PM A  U13 Girls  Wildcats        8       14  PCS Raptors  A
    B  U13 Girls  Hurricanes       32        8  PCS Pacers  B
  8:00 PM A  U15 Girls  Royal Oak Hyenas       14       48  Warriors 9  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Storm       34       27  SMUS Magic  B
  9:00 PM A  U15 Girls  Champions Academy       16       38  Holla Balla  A
    B  U15 Girls  Sonics       24       20  PCS Pacers  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       30       20  Rebelles  C
    B  U13 Girls  Champions Academy       37       22  Raiders  D
  7:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber       20       17  Warriors 6B  C
    B  U13 Girls  Royal Oak Rebels       32        9  Westshore Allen  D
  8:00 PM A  U13 Girls  SMUS Rockets        7       37  Westshore Spaven  B
    B  U15 Girls  GNS Gryphons       16       11  PCS Mustangs  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8G       24       37  Westshore Collishaw  B
    B  U15 Girls  SPABA Pumas       14       43  Warriors 8B  C