VDABA SJW Schedulers Form Week 3 - Oct 24-28

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Synesael         9       59  Westshore Calara  D
B  U13 Boys  SPABA Kwan        29       29  SPABA Piacente  E
7:00 PM A  U13 Boys  Champions White       16       39  Thunderbirds  D
    B  U13 Boys  SMUS Lakers       12       42  Stealth  C
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Whalley       37       30  Royal Oak Chargers  C
    B  U15 Boys  Champions Red       16       41  GNS Gryphons  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Senior Weapons       60       27  PCS Mavericks  B
    B  U15 Boys  Champions Green       28       41  Royal Oak Gators  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Blackwell       20       14  Westshore Lidstone  E
    B  U13 Boys  St. Pat's Thunder       32       30  Westshore Wonnacott  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Champions Red       33       39  Champions Black  B 
    B  U15 Boys  Champions White       31       38  Westshore Harper  D
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Orange       45       22  SPABA Spencer  D
    B  U15 Boys  Bay Nation Ballers       40       19  SPABA Knudsen  C
  9:00 PM A  U15 Boys  PCS Pacers       36       52  Westshore Sturgeon  B
    B  U18 Boys  Royal Oak Raiders       26       44  Champions Academy  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Kwan       39       11  SMUS Spurs  E
    B  U13 Boys  SPABA Tomer       36       13  SPABA Piacente  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Oaklands Raptors       47        8  Prisoners of Gravity  C
    B  U13 Boys  PCS Pacers       19       46  Junior Weapons  B
  8:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Eagles       15       29  Vic City Stars  B
    B  U13 Boys  Westshore Thomas       36       34  South Cowichan Heat  A
  9:00 PM A  U15 Boys  Weapons Nation       40       18  Champions Black  A
    B  U15 Boys  Vikes Nation       59       24  Tigers  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  PCS Raptors        2       33  Warriors 7  A
    B  U13 Girls  PCS Pacers       16       30  SMS Demon Dudleys  B
  7:00 PM A  U13 Girls  Wildcats        9       17  St. Pat's Cyclones  A
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers       20        4  SMUS Rockets  B
  8:00 PM A  U15 Girls  Holla Balla       27       31  Warriors 9  A
    B  U15 Girls  PCS Pacers       30       29  Royal Oak Storm  B
  9:00 PM A  U15 Girls  Champions Academy       35       22  Royal Oak Hyenas  A
    B  U15 Girls  SMUS Magic       20       20  Warriors 8G  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       10       28  Warriors 6B  C
    B  U13 Girls  Royal Oak Rebels       20       10  Raiders  D
  7:00 PM A  U13 Girls  Rebelles        6       35  Warriors 6G  C
    B  U13 Girls  Champions Academy       28        6  Westshore Allen  D
  8:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       13       18  Westshore Spaven  B
    B  U15 Girls  SPABA Pumas       33       18  Westshore Jessup  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Sonics       15       16  Westshore Collishaw  B
    B  U15 Girls  GNS Gryphons       18       34  Warriors 8B  C