VDABA SJW Schedulers Form Week 4 - Oct 31-Nov 04

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A    HALLOWEEN
B    No Games Scheduled
7:00 PM A            
    B            
  8:00 PM A            
    B            
  9:00 PM A            
    B            
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Blackwell       12   36  Westshore Synesael  E
    B  U13 Boys  Bay Naton Eagles       34   28  Champions White  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Saanich Super Sonics       45  38   Westshore Thomas  A
    B  U15 Boys  SPABA Spencer       11   37  Champions Red  D
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Whalley       35   43  Champions White  D
    B  U15 Boys  Royal Oak Chargers       37   46  Westshore Harper  D
  9:00 PM A  U15 Boys  GNS Gryphons       25   40  Weapons Nation  A
    B  U18 Boys  Champions Academy       28   49  Esquimalt Dockers  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Prisoners of Gravity       17   21  Westshore Lidstone  E
    B  U13 Boys  PCS Mustangs       17   26  SMUS Spurs  E
  7:00 PM A  U13 Boys  St. Pat's Thunder       24   33  SPABA Piacente  D
    B  U13 Boys  PCS Pacers       29   23  SPABA Kwan  C
  8:00 PM A  U13 Boys  Champions Red       17   25  Vic-City Stars  B
    B  U13 Boys  South Cowichan Heat       36   35  Junior Weapons A/B 
  9:00 PM A  U15 Boys  Vikes Nation       44   39  Senior Weapons  A
    B  U15 Boys  Champions Black       46   23  Tigers  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       17   16  PCS Raptors  A 
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers       32   20  SPABA Gruber  B
  7:00 PM A  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       18   12  Westshore Spaven  A
    B  U13 Girls  Royal Oak Rebels       22    6  Westshore Allen  D
  8:00 PM A  U15 Girls  Holla Bolla       32    9  Royal Oak Hyenas  A
    B  U15 Girls  Warriors 8B       37   37  Westshore Collishaw  B
  9:00 PM A  U15 Girls  PCS Pacers       30   35  Champions Academy  A
    B  U15 Girls  SMUS Magic (DEFAULT)        0    2  Sonics  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       17   19  Champions Academy  C
    B  U13 Girls  Royal Oak Rebels       34    4  SMUS Rockets  D
  7:00 PM A  U13 Girls  Rebelles       16   20  PCS Pacers  C
    B  U13 Girls  Raiders       32   16  Westshore Allen  D
   8:00 PM                  A  U15 Girls  PCS Mustangs    15  Westshore Jessup          9 C
    B  U15 Girls  GNS Gryphons    30      SPABA Pumas  13  C
  9:00 PM A            
    B