VDABA SJW Schedulers Form Week 5 - Nov 07-11

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  PCS Mustangs        22       36  Prisoners of Gravity  E
B  U13 Boys  Westshore Synesael        26       19  SMUS Spurs  E
7:00 PM A  U13 Boys  Stealth       28       30  Junior Weapons  C
    B  U13 Boys  St. Pat's Hammers       31       42  Westshore Thomas  A
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Knudsen       17       47  Royal Oak Gators  C
    B  U15 Boys  Champions Green       30       21  Champions Orange  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Sturgeon       54       50  PCS Pacers  B
    B  U15 Boys  PCS Mavericks       31       46  Bay Nation Ballers  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Blackwell   (Default)         0        2  Westshore Lidstone  E
    B  U13 Boys  Westshore Wonnacott       13       35  St. Pat's Thunder  D
  7:00 PM A  U13 Boys  Champions Green       13       20  SPABA Kwan  C
    B  U15 Boys  Champions Red       47       20  Royal Oak Chargers  D
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Harper       30       40  Champions White  D
    B  U15 Boys  SPABA Spencer       32       29  SPABA Whalley  D
  9:00 PM A  U15 Boys  Weapons Nation       42       56  Senior Weapons  A
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers       53       77  Royal Oak Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U3 Boys  Bay Nation Eagles       24       23  SPABA Piacente  D
    B  U13 Boys  SPABA Tomer       23       27  Westshore Calara  C
  7:00 PM A  U13 Boys  PCS Pacers       35        6  SMUS Lakers  C
    B  U13 Boys  Champions Black       28       27  Champions Red  B
  8:00 PM A  U13 Boys  Thunderbirds       27       52  Vic-City Stars  B
    B  U13 Boys  South Cowichan Heat       47       27  Oaklands Raptors A/B
  9:00 PM A  U15 Boys  Tigers       24       33  GNS Gryphons  A
    B  U15 Boys  Vikes Nation       49       21  Champions Black  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Royal Oak Rebels       30        6  Raiders  D
    B  U13 Girls  Champions Academy       31        4  Rebelles  C
  7:00 PM A  U13 Girls  SMS Demon Dudleys       15       15  Warriors 6G  B
    B  U15 Girls  Westshore Collishaw       47       21  Warriors 8G  B
  8:00 PM A  U15 Girls  Royal Oak Storm       28       30  Champions Academy  A
    B  U15 Girls  GNS Gryphons       33       17  Westshore Jessup  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Holla Bolla       33       28  Warriors 9  A
    B  U15 Girls  Warriors 8B       31       35  Sonics  B
Friday 6:00 PM A    Remembrance Day        
    B    All Gyms Closed        
  7:00 PM A            
    B            
  8:00 PM A            
    B            
  9:00 PM A            
    B