VDABA SJW Schedulers Form Week 7 - Nov 21-25

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SMUS Spurs        17        40  SPABA Blackwell  F
B  U13 Boys  Prisoners of Gravity        19        26  Westshore Synesael  F
7:00 PM A  U13 Boys  Stealth       32       34  Oaklands Raptors  B
    B  U13 Boys  St. Pat's Hammers       32       36  Bay Nation Breakers  A
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Orange       33       58  PCS Mavericks  C
    B  U15 Boys  Champions Green       37       16  Champions Red  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Royal Oak Gators       44       53  Bay Nation Ballers  B
    B  U15 Boys  Tigers       18       36  PCS Pacers  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Lidstone       31       24  PCS Mustangs  F
    B  U13 Boys  Champions Green       34       32  Bay Nation Eagles  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Thunderbirds       37       37  Champions Black  C
    B  U15 Boys  SPABA Whalley       21       25  Royal Oak Chargers  D
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions White       21       36  SPABA Spencer  D
    B  U15 Boys  SPABA Knudsen       30       28  Westshore Harper  D
  9:00 PM A  U15 Boys  Senior Weapons       59       30  Westshore Sturgeon A/B
    B  U18 Boys  Champions Academy       25       30  Esquimalt Dockers  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  St. Pat's Thunder       19       33  Champions White  E
    B  U13 Boys  SPABA Piacente       30       19  Westshore Wonnacott  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Boomers       45       29  Westshore Calara  D
    B  U13 Boys  SPABA Tomer       29       18  SPABA Kwan  D
  8:00 PM A  U13 Boys  Vic-City Stars       19       25  PCS Pacers  C
    B  U13 Boys  South Cowichan Heat       38       36  Junior Weapons  B
  9:00 PM A  U15 Boys  GNS Gryphons       39       41  Champions Black  A
    B  U15 Boys  Vikes Nation       41       32  Weapons Nation  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber       20       17  Royal Oak Rebels
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers       22       17  Warriors 6G  B
  7:00 PM A  U13 Girls  Wildcats       15       12  Hurricanes  A
    B  U13 Girls  Westshore Spaven        5       32  Warriors 7  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8B       30       21  Warriors 8G  B
    B  U15 Girls  Sonics       31       40  Westshore Collishaw  B
  9:00 PM A  U15 Girls  Holla Bolla       47       30  PCS Pacers  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Storm       48       30  Royal Oak Hyenas  A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       15       38  Warriors 6B  C
    B  U13 Girls  Champions Academy       28        7  PCS Pacers  C
  7:00 PM A  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       11       12  PCS Raptors  A
    B  U13 Girls  Westshore Allen       14       25  Raiders  D
  8:00 PM A  U13 Girls  SMUS Rockets (Forfeit)         0        2  Rebelles  D
    B  U15 Girls  SPABA Pumas        26       27  GNS Gryphons  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9       43       15  Champions Academy  A
    B  U15 Girls  Westshore Jessup         2         0  SMUS Magic (Default)  C