VDABA SJW Schedulers Form Week 8 - Nov 28-Dec 02

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Prisoners of Gravity       20       38  SPABA Blackwell  F
B  U13 Boys  Westshore Lidstone       22       27  SMUS Spurs  F
7:00 PM A  U13 Boys  Thunderbirds       15       37  Vic-City Stars  C
    B  U13 Boys  Westshore Thomas       46       36  St. Pat's Hammers  A
  8:00 PM A  U15 Boys  PCS Mavericks       53       33  Champions Green  C
    B  U15 Boys  Champions Red       35       40  Champions Orange  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Sturgeon       33       38  Royal Oak Gators  B
    B  U15 Boys  Tigers       40       55  Bay Nation Ballers  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Synesael       38       28  PCS Mustangs  F
    B  U13 Boys  Champions Green       30       23  SPABA Piacente  E
  7:00 PM A  U13 Boys  PCS Pacers       39       36  Champions Black  C
    B  U15 Boys  Champions White        23       20  SPABA Knudsen  D
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Spencer       41       33  Royal Oak Chargers  D
    B  U15 Boys  SPABA Whalley       23       24  Westshore Harper  D
  9:00 PM A  U15 Boys  PCS Pacers       14       45  Weapons Nation A/B
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers       39       32  Royal Oak Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Champions White       35       12  Westshore Wonnacott  E
    B  U13 Boys  St. Pat's Thunder       27       38  Bay Nation Eagles  E
  7:00 PM A  U13 Boys  SMUS Lakers       18       39  SPABA Tomer  D
    B  U13 Boys  Champions Red       23       25  Bay Nation Boomers  D
  8:00 PM A  U13 Boys  South Cowichan Heat       35       30  Oaklands Raptors  B
    B  U13 Boys  Stealth       23       24  Junior Weapons  B
  9:00 PM A  U15 Boys  GNS Gryphons       26       53  Senior Weapons  A
    B  U15 Boys  Vikes Nation       47       30  Champions Black  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Raptors       25       27  Hurricanes  A
    B  U13 Girls  Champions Academy       24       21  Warriors 6B  C
  7:00 PM A  U13 Girls  Royal Oak Rebels       18        7  Warriors 6G  B
    B  U15 Girls  SMUS Magic       20       36  SPABA Pumas  C
  8:00 PM A  U15 Girls  Royal Oak Hyenas       26       20  Champions Academy  A
    B  U15 Girls  Warriors 9       43       28  PCS Pacers  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8B       31       41  Westshore Collishaw  B
    B  U15 Girls  Sonics        2         0  Warriors 8G (Default)  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Westshore Allen       10       12  SMUS Rockets  D
    B

U13 Girls

 Raiders       40       26  Rebelles  D
  7:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       28       18  PCS Pacers  C
    B  U13 Girls  SMS Demon Dudleys       12       10  SPABA Gruber  B
  8:00 PM A  U15 Girls  GNS Gryphons       17       15  PCS Mustangs  C
    B  U13 Girls  Wildcats       12       23  Westshore Spaven  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Holla Bolla       63         9  Royal Oak Storm (Fft)  A
    B  U13 Girls  St. Pat's Cyclones (Default)         0         2  Warriors 7  A