VDABA SJW Schedulers Form Week 9 - Dec 05-09

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Prisoners of Gravity        19        26 Westshore Lidstone   F
B  U13 Boys  PCS Mustangs        14        11  SMUS Spurs  F
7:00 PM A  U13 Boys  South Cowichan Heat       19       27  Stealth  B
    B  U13 Boys  St. Pat's Hammers       20       34  Saanich Super Sonics  A
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Red       22       43  PCS Mavericks   C
    B  U15 Boys  Champions Green       43       25  Champions Orange  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Tigers       42       40  Royal Oak Gators  B
    B  U15 Boys  PCS Pacers       41       57  Westshore Sturgeon  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Blackwell       22       33  Westshore Synesael  F
    B  U13 Boys  Westshore Wonnacott       17       37  Champions Green  E
  7:00 PM A  U13 Boys  PCS Pacers       51       26  Thunderbirds  C
    B  U15 Boys  SPABA Knudsen        2        0  RO Chargers (Default)  D
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Harper       27       36  Champions White  D
    B  U15 Boys  SPABA Spencer       25       23  SPABA Whalley  D
  9:00 PM A  U15 Boys  Senior Weapons       43       36  Vikes Nation  A
    B  U18 Boys  Royal Oak Raiders       31       50  Champions Academy  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Eagles       30       27  Champions White  E
    B  U13 Boys  St. Pat's Thunder       33       40  SPABA Piacente  E
  7:00 PM A  U13 Boys  SPABA Tomer       40       20  Champions Red  D
    B  U13 Boys  SMUS Lakers       28       30  Westshore Calara  D
  8:00 PM A  U13 Boys  Champions Black       29       40  Vic-City Stars  C
    B  U13 Boys  Oaklands Raptors       23       54  Junior Weapons  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Bay Nation Ballers       42       61  Champions Black A/B
    B  U15 Boys  Weapons Nation       68       29  GNS Gryphons  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Westshore Allen       28        8  Rebelles
    B  U13 Girls  Warriors 6B        (Forfeit)        0       2  PCS Pacers  C
  7:00 PM A  U13 Girls  Warriors 7       27        5  Hurricanes  A
    B  U15 Girls  Royal Oak Hyenas       19       39  PCS Pacers  A
  8:00 PM A  U15 Girls  Sonics       33       27  Warriors 8B  B
    B  U15 Girls  Holla Bolla       40      51   Warriors 9  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8G         (Forfeit)        0        2  Westshore Collishaw  B
    B  U13 Girls  SPABA Gruber  Moved  from 8pm  SMUS Cavaliers DEF  B
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons      15        26  Champions Academy  C
    B  U13 Girls  Raiders       25       10  SMUS Rockets  D
  7:00 PM A  U13 Girls  St.Pat's Cyclones       30       27  Westshore Spaven  A
    B  U13 Girls  SMS Demon Dudleys       13       30  Royal Oak Rebels  B
  8:00 PM A  U13 Girls  Raptors       18       21  Wildcats  A
    B  U15 Girls  Westshore Jessup        8       44  GNS Gryphons  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Royal Oak Storm       34       27  Champions Academy  A
    B  U15 Girls  SPABA Pumas       25       13  PCS Mustangs  C