VDABA SJW Schedulers Form Week 10 - Jan 02-06

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  Gym Closed
B
7:00 PM A          
    B            
  8:00 PM A            
    B            
  9:00 PM A            
    B            
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Wonnacott       35       28  SMUS Spurs  F
    B  U13 Boys  St. Pat's Thunder       29        7  Westshore Lidstone  F
  7:00 PM A  U13 Boys  Champions Black       23       23  Thunderbirds  C
    B  U15 Boys  SPABA Spencer       19       36  SPABA Knudsen  D
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Whalley       27       24  Champions White  D
    B  U15 Boys  Royal Oak Chargers       36       33  Westshore Harper  D
  9:00 PM A  U15 Boys  PCS Pacers       32       27  Tigers  B
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers       49       27  Royal Oak Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  PCS Mustangs       25       23  Prisoners of Gravity  F
    B  U13 Boys  Westshore Synesael       29       29  SPABA Blackwell  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Eagles       32       19  SPABA Piacente  E
    B  U13 Boys  PCS Pacers       22       16  SPABA Tomer  C
  8:00 PM A  U13 Boys  Vic-City Stars       20       25  Bay Nation Boomers  C
    B  U13 Boys  South Cowichan Heat       37       37  Junior Weapons  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Harper       31       31  Champions White  D
    B  U15 Boys  Westshore Sturgeon       38       34  Royal Oak Gators  B
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Champions Academy       28        3  PCS Pacers  C
    B  U13 Girls  Westshore Allen       18        4  SMUS Rockets  D
  7:00 PM A  U13 Girls  Rebelles       23       27  Raiders  D
    B  U15 Girls  SPABA Pumas       22       20  Westshore Jessup  C
  8:00 PM A  U15 Girls  Holla Balla       46       12  Champions Academy  A
    B  U15 Girls  SMUS Magic       26       22  PCS Mustangs  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9       44       21  Royal Oak Storm  A
    B  U15 Girls  PCS Pacers       34       30  Westshore Collishaw  A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber       16       26  Warriors 6G  B
    B  U13 Girls  SMUS Cavaliers       34       18  SMS Demon Dudleys  B
  7:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       (Default)        0        2  Warriors 6B  C
    B  U13 Girls  Westshore Spaven       26       10  Hurricanes  A
  8:00 PM A  U13 Girls  PCS Raptors       13       32  Warriors 7  A
    B  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       22        7  Wildcats  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8G       25       28  Warriors 8B  B
    B  U15 Girls  Sonics       39       20  Royal Oak Hyenas  B