VDABA SJW Schedulers Form Week 11 - Jan 09-13

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SMUS Spurs        20       16  Prisoners of Gravity  F
B  U13 Boys  St. Pat's Thunder        26       12  PCS Mustangs  F
7:00 PM A  U13 Boys  South Cowichan Heat       38       39  Stealth  B
    B  U13 Boys  Westshore Thomas       29        32  St. Pat's Hammers  A
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Red       32       36  Champions Green  C
    B  U15 Boys  PCS Mavericks       38       15  Champions Orange  C
  9:00 PM A  U15 Boys  GNS Gryphons       49       32  Tigers  B
    B  U15 Boys  PCS Pacers       50       51  Royal Oak Gators  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Lidstone       27       28  Westshore Wonnacott  F
    B  U13 Boys  Champions Green       35       28  SPABA Blackwell  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Thunderbirds       27       26  Bay Nation Boomers  C
    B  U15 Boys  Westshore Harper       45       26  SPABA Spencer  D
  8:00 PM A  U15 Boys  Royal Oak Chargers       19       37  Champions White  D
    B  U15 Boys  SPABA Knudsen       19       24  SPABA Whalley  D
  9:00 PM A  U15 Boys  Bay Nation Ballers       47       38  Westshore Sturgeon  B
    B  U18 Boys  Royal Oak Raiders       25       41  Champions Academy  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Piacente       26       26  Champions White  E
    B  U13 Boys  Bay Nation Eagles       54       15  Westshore Synesael  E
  7:00 PM A  U13 Boys  SPABA Kwan       23       22  SMUS Lakers  D
    B  U13 Boys  Champions Black       33       27  SPABA Tomer  C
  8:00 PM A  U13 Boys  Vic-City Stars       27       20  PCS Pacers  C
    B  U13 Boys  Junior Weapons       38       28  Oaklands Raptors  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Senior Weapons       55       44  Champions Black  A
    B  U15 Boys  Vikes Nation       27       39  Weapons Nation  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B       10       14  Champions Academy  C
    B  U13 Girls  Westshore Allen       30       26  Raiders  D
  7:00 PM A  U13 Girls  SMUS Rockets        8       25  Rebelles  D
    B  U15 Girls  Westshore Jessup       10       30  PCS Mustangs  C
  8:00 PM A  U15 Girls  Holla Balla       52       20  Royal Oak Storm  A
    B  U15 Girls  GNS Gryphons       22       23  SMUS Magic  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9       39        9  Westshore Collishaw  A
    B  U15 Girls  Champions Academy (DEF)        0        2  PCS Pacers  A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6G       35       15  SMS Demon Dudleys  B
    B  U13 Girls  Royal Oak Rebels       14       25  SMUS Cavaliers  B
  7:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       19       26  PCS Pacers  C
    B  U13 Girls  Westshore Spaven        2       24  Warriors 7  A
  8:00 PM A  U13 Girls  Hurricanes       16       11  Wildcats  A
    B  U13 Girls  PCS Raptors       27       37  St. Pat's Cyclones  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8G       16       25  Royal Oak Hyenas  B
    B  U15 Girls  Sonics                     (Default)        0        2  Warriors 8B  B