VDABA SJW Schedulers Form Week 12 - Jan 16-20

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  SMUS Spurs         7       44  St. Pat's Thunder  F
B  U13 Boys  Prisoners of Gravity        24       40  Westshore Wonnacott  F
7:00 PM A  U13 Boys  SPABA Tomer       28       21  Thunderbirds  C
    B  U13 Boys  St. Pat's Hammers       24       38  Saanich Super Sonics  A
  8:00 PM A  U15 Boys  PCS Mavericks       61       35  Champions Green  C
    B  U15 Boys  Champions Orange       25       34  Champions Red  C
  9:00 PM A  U15 Boys  GNS Gryphons       53       45  Westshore Sturgeon  B
    B  U15 Boys  Tigers       34       38  Royal Oak Gators  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Lidstone         2        0  PCS Mustangs (Def)  F
    B  U13 Boys  Champions Green       27       25  Bay Nation Eagles  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Boomers       21       29  PCS Pacers  C
    B  U15 Boys  SPABA Whalley       45       29  Royal Oak Chargers  D
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions White       18       23  SPABA Spencer  D
    B  U15 Boys  SPABA Knudsen       28       26  Westshore Harper  D
  9:00 PM A  U15 Boys  PCS Pacers       34       40  Bay Nation Ballers  B
    B  U18 Boys  Champions Academy       56       48  Esquimalt Dockers  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Blackwell       25       40  Champions White  E 
    B  U13 Boys  SPABA Piacente       44       33  Westshore Synesael  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Champions Red       28       20  SPABA Kwan  D
    B  U13 Boys  Stealth       25       30  Junior Weapons  B
  8:00 PM A  U13 Boys  Champions Black       40       39  Vic-City Stars  C
    B  U13 Boys  Oaklands Raptors       29       35  South Cowichan Heat  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Weapons Nation       32       47  Senior Weapons  A
    B  U15 Boys  Champions Black       22       43  Vikes Nation  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Westshore Allen       19       14  Rebelles  D
    B  U13 Girls  Raiders       23       10  SMUS Rockets  D
  7:00 PM A  U13 Girls  PCS Pacers        9       42  Warriors 6B  C
    B  U15 Girls  SPABA Pumas       36       20  PCS Mustangs  C
  8:00 PM A  U15 Girls  Royal Oak Storm       23       30  Westshore Collishaw  A
    B  U15 Girls  Westshore Jessup (Default)        0        2  GNS Gryphons  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Holla Balla       39       37  PCS Pacers  A
    B  U15 Girls  Champions Academy       26       48  Warriors 9  A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber       24       24  SMS Demon Dudleys  B
    B  U13 Girls  Warriors 6G       21       25  Royal Oak Rebels  B
  7:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       29       21  Champions Academy  C
    B  U13 Girls  Westshore Spaven       21       16  Wildcats  A
  8:00 PM A  U13 Girls  Warriors 7       45       11  St. Pat's Cyclones  A
    B  U13 Girls  Hurricanes       16       25  PCS Raptors  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8G       14       46  Sonics  B
    B  U15 Girls  Warriors 8B       34       29  Royal Oak Hyenas  B