VDABA SJW Schedulers Form Week 13 - Jan 23-27

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  Prisoners of Gravity        14       44  St. Pat's Thunder  F
B  U13 Boys  Westshore Lidstone        25       23  SMUS Spurs  F
7:00 PM A  U13 Boys  Stealth       41       26  Oaklands Raptors  B
    B  U13 Boys  St. Pat's Hammers       38       43  Bay Nation Breakers  A
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Red       16       38  PCS Mavericks  C
    B  U15 Boys  Champions Green       26       27  Champions Orange  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Sturgeon       37       35  Tigers  B
    B  U15 Boys  Royal Oak Gators       52       44  Bay Nation Ballers  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Westshore Wonnacott       37       16  PCS Mustangs  F
    B  U13 Boys  SPABA Piacente       23       24  Champions Green  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Thunderbirds           (Default)        0        2  PCS Pacers  C
    B  U15 Boys  Champions White    (Default)        0        2  SPABA Knudsen  D
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Spencer       22       35  Royal Oak Chargers  D
    B  U15 Boys  SPABA Whalley       27       18  Westshore Harper  D
  9:00 PM A  U15 Boys  GNS Gryphons       38       22  PCS Pacers  B
    B  18 Boys  Esquimalt Dockers       52       22  Royal Oak Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Blackwell       16       40  Bay Nation Eagles  E
    B  U13 Boys  Champions White       35       32  Westshore Synesael  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Westshore Calara       27       27  SPABA Kwan  D
    B  U13 Boys  Bay Nation Boomers       31       23  Champions Black  C
  8:00 PM A  U13 Boys  SPABA Tomer       26       21  Vic-City Stars  C
    B  U13 Boys  South Cowichan Heat       40       33  Junior Weapons  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Weapons Nation       63       29  Champions Black  A
    B  U15 Boys  Senior Weapons       38       36  Vikes Nation  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Westshore Allen       18       10  SMUS Rockets  D
    B  U13 Girls  Rebelles       23       21  Raiders  D
  7:00 PM A  U13 Girls  Champions Academy       18        6  PCS Pacers  C
    B  U15 Girls  SPABA Pumas       16       25  SMUS Magic  C
  8:00 PM A  U15 Girls  Holla Balla       38       30  Westshore Collishaw  A
    B  U15 Girls  PCS Mustangs       13       24  GNS Gryphons  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 9       28       34  PCS Pacers  A
    B  U15 Girls  Champions Academy       37       26  Royal Oak Storm  A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  SPABA Gruber       18       22  SMUS Cavaliers  B
    B  U13 Girls  SMS Demon Dudleys       14       29  Royal Oak Rebels  B
  7:00 PM A  U13 Gilrs  GNS Gryphons       17       34  Warriors 6B  C
    B  U13 Girls  Wildcats       20       27  PCS Raptors  A
  8:00 PM A  U13 Girls  Warriors 7       26        2  Hurricanes  A
    B  U13 Girls  Westshore Spaven       22       30  St. Pat's Cyclones  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8G       23       40  Warriors 8B  B
    B  U15 Girls  Sonics       33       29  Royal Oak Hyenas  B