VDABA SJW Schedulers Form Week 14 - Jan 30-Feb 03

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  St. Pat's Thunder       26       34  Westshore Wonnacott  F
B  U13 Boys  Prisoners of Gravity       37       14  Westshore Lidstone  F
7:00 PM A  U13 Boys  South Cowichan Heat       23       19  Stealth  B
    B  U13 Boys  Westshore Thomas       34       34  St. Pat's Hammers  A
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Red        8       41  Champions Green  C
    B  U15 Boys  PCS Mavericks       31       18  Champions Orange  C
  9:00 PM A  U15 Boys  Royal Oak Gators       47       50  GNS Gryphons  B
    B  U15 Boys  Tigers       37       44  Bay Nation Ballers  B
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  PCS Mustangs       (Default)        0        2  SMUS Spurs  F 
    B  U13 Boys  Westshore Synesael       29       42  Champions Green  E
  7:00 PM A  U13 Boys  Vic-City Stars       19       26  Thunderbirds  C
    B  U15 Boys  SPABA Knudsen       38       28  Royal Oak Chargers  D
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Spencer       36       20  SPABA Whalley  D
    B  U15 Boys  Bay Nation Ballers       41       37  GNS Gryphons  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Westshore Sturgeon       40       29  PCS Pacers  B
    B  U18 Boys  Royal Oak Raiders       32       43  Champions Academy  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Eagles       24       24  Champions White  E
    B  U13 Boys  SPABA Blackwell       45       25  SPABA Piacente  E
  7:00 PM A  U13 Boys  SPABA Kwan       41       29  SMUS Lakers  D
    B  U13 Boys  SPABA Tomer       10       14  Bay Nation Boomers  C
  8:00 PM A  U13 Boys  PCS Pacers       34       29  Champions Black  C
    B  U13 Boys  Junior Weapons       40       37  Oaklands Raptors  B
  9:00 PM A  U15 Boys  Senior Weapons       56       24  Champions Black  A
    B  U15 Boys  Vikes Nation       38       39  Weapons Nation  A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B       16       13  Champions Academy  C
    B  U13 Girls  Westshore Allen       14       31  Raiders  D
  7:00 PM A  U13 Girls  SMUS Rockets       18       18  Rebelles  D
    B  U15 Girls  SPABA Pumas       21       27  GNS Gryphons  C
  8:00 PM A  U15 Girls  Holla Balla       37       38  Warriors 9  A
    B  U15 Girls  SMUS Magic       20       27  Westshore Jessup  C
  9:00 PM A  U15 Girls  Westshore Collishaw       34       23  Champions Academy  A
    B  U15 Girls  PCS Pacers       44       32  Royal Oak Storm  A
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  SMUS Cavaliers       24       16  Warriors 6G  B
    B  U13 Girls  SPABA Gruber       17       21  Royal Oak Rebels  B
  7:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       20       22  PCS Pacers  C
    B  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       32       10  Hurricanes  A
  8:00 PM A  U13 Girls  Westshore Spaven       33       16  PCS Raptors  A
    B  U13 Girls  Wildcats       10       27  Warriors 7  A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8G        (Default)        0        2  Royal Oak Hyenas  B
    B  U15 Girls  Sonics                (Default)        0       0  Warriors 8B   (Default)  B