VDABA SJW Schedulers Form Week 16 - Feb 13-17

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Div
Monday 6:00 PM A  Family Day - All Gyms Closed
B
7:00 PM A          
    B            
  8:00 PM A            
    B            
  9:00 PM A            
    B            
Tuesday 6:00 PM A U13 Boys   St. Pat's Thunder      Default        0        2  Westshore Lidstone F4 
    B  U13 Boys  Prisoners of Gravity        2        0 PCS Mustangs Default F5
  7:00 PM A  U13 Boys  Oaklands Raptors        30       45  South Cowichan Heat  B
    B  U15 Boys  SPABA Knudsen       44       22  SPABA Spencer D4
  8:00 PM A  U15 Boys  SPABA Whalley       34       33  Champions White D5
    B  U15 Boys  PCS Mavericks       45       24  Champions Red C1
  9:00 PM A  U15 Boys  Champions Green       37       26  Champ. Orange  C2
    B  U18 Boys  Esquimalt Dockers       50       20  RO Raiders  
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  SPABA Piacente       23       26  SPABA Blackwell  E4
    B  U13 Boys  Westshore Synesael       29       56  Champions Green  E5
  7:00 PM A  U13 Boys  Champions Red       40       17  SMUS Lakers  D1
    B  U13 Boys  Westshore Calara       33       26  SPABA Kwan  D2
  8:00 PM A  U13 Boys  Bay Nation Boomers       26       29  Thunderbirds  C4
    B  U13 Boys  Vic City Stars       28       23  SPABA Tomer  C5
  9:00 PM A  U15 Boys  GNS Gryphons       51       42  RO Gators  B4 
    B  U15 Boys  Tigers       44       42  PCS Pacers  B5
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  Westshore Allen       19        9  SMUS Rockets  D1
    B  U13 Girls  Raiders       30       23   Rebelles  D2
  7:00 PM A  U13 Girls  Warriors 6B       41       38  GNS Gryphons  C1
    B  U13 Girls  SPABA Gruber       20       12  SMS Demon Ds  B1
  8:00 PM A  U15 Girls  SMUS Magic       19       29  PCS Mustangs  C3
    B  U13 Girls  Rebels       19       14  Warriors 6G  B2
  9:00 PM A  U15 Girls  GNS Gryphons       26       18   SPABA Pumas  C2
    B            
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  Champions Academy       32       12  PCS Pacers  C2
    B            
  7:00 PM A  U13 Girls  SMUS Cavaliers       17        9  SPABA Gruber  B3
    B  U13 Girls  SMS Demon Dudleys       14       13  Warriors 6G  B4
  8:00 PM A  U13 Girls  St. Pat's Cyclones       19       18  Westshore Spaven  A4
    B  U13 Girls  Wildcats       25       10  Hurricanes  A5
  9:00 PM A  U15 Girls  Westshore Jessup       25       39  SPABA Pumas  C4
    B