VDABA SJW Schedulers Form Week 17 - Feb 20-24

Date Time Court Age/Sex Team A Score A Score B  Team B Game
Monday 6:00 PM A  U13 Boys  South Cowichan Heat       35       28  Oaklands Raptors  B1
B  U13 Boys  Jurnior Weapons       49       39  Stealth  B2
7:00 PM A  U13 Boys  SMUS Lakers       33       34  SPABA Kwan CF-D
    B  U13 Boys  Bay Nation Breakers       35       34  St. Pat's Hammers  A2
  8:00 PM A  U15 Boys  Westshore Harper       24       17  SPABA Knudsen  F-D
    B  U15 Boys  SPABA Whalley       32       16  Royal Oak Chargers CF-D
  9:00 PM A  U15 Boys  Sr. Weapons       45       33  Champions Black  A1
    B  U15 Boys  Weapons Nation       55       52  Vikes Nation  A2 
Tuesday 6:00 PM A  U13 Boys  Champions Red       42       29  Westshore Calara  F-D
    B  U13 Boys  PCS Pacers       23       43  Thunderbirds  F-C
  7:00 PM A  U13 Boys  Saanich Supersonics       36       29  Bay Nation Breakers  F-A
    B  U15 Boys  PCS Mavericks       44       42  Champions Green  F-C
  8:00 PM A  U15 Boys  Champions Red       41       33  Champions Orange CF-C
    B  U15 Boys  Bay Nation Ballers       39       51  GNS Gryphons  F-B
  9:00 PM A  U15 Boys  Tigers       31       38  WS Sturgeon CF-B
    B  U18 Boys  Champions Academy       36       40  Esquimalt Dockers  F
Wednesday 6:00 PM A  U13 Boys  Prisoners of Gravity       29       10  SMUS Spurs CF-F
    B  U13 Boys  Westshore Wonnacott       39       25  Westshore Lidstone  F-F
  7:00 PM A  U13 Boys  Westshore Thomas       35       42  St. Pat's Hammers CF-A
    B  U13 Boys  Champions White       31       39  SP Blackwell  F-E
  8:00 PM A  U13 Boys  South Cowichan Heat       49       47  Jr. Weapons  F-B
    B  U13 Boys  Oaklands Raptors       30           31  Stealth CF-B
  9:00 PM A  U15 Boys  Sr. Weapons       46       44  Weapons Nation  F-A
    B  U15 Boys  Champions Black       32       39  Vikes Nation CF-A
Thursday 6:00 PM A  U13 Girls  SMUS Rockets         4       22  Rebelles CF-D
    B  U13 Girls  Westshore Allen       23       19  Raiders  F-D
  7:00 PM A  U15 Girls  SPABA Pumas       22       16  SMUS Magic CF-C
    B  U15 Girls  GNS Gryphons       25       12  PCS Mustangs  F-C
  8:00 PM A  U15 Girls  Westshore Collishaw       37       38  Champions Academy CF-A
    B  U15 Girls  PCS Pacers       24       47  Holla Balla  F-A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8B       22       28  Warriors 8G  B1
    B  U15 Girls  Sonics       42       22  Royal Oak Hyenas  B2
Friday 6:00 PM A  U13 Girls  GNS Gryphons       44       34  PCS Pacers CF-C
    B  U13 Girls  Warriors 6B        7       26  Champions Academy  F-C
  7:00 PM A  U13 Girls  SMS Demon Dudleys       16       17  SPABA Gruber CF-B
    B  U13 Girls  Rebels       10       23  SMUS Cavaliers  F-B
  8:00 PM A  U13 Girls  PCS Raptors       15       11  Wildcats CF-A
    B  U13 Girls   Warriors 7                                25       11  St. Pat's Cyclones  F-A
  9:00 PM A  U15 Girls  Warriors 8B       24       32  Royal Oak Hyenas CF-B
    B  U15 Girls  Warriors 8G       21       39  Sonics  F-B